بهترین پیانو و کیبورد برای مبتدیان

بهترین پیانو و کیبورد برای مبتدیان

برندهای برتر پیانو

در اینجا یک سوال وجود دارد که ممکن است در مورد آن فکر کنید: آیا مارک پیانوی شما مهم است؟

پیانوها شبیه خودروها هستند به این معنا که معروف ترین برندهای اروپایی، آمریکایی و ژاپنی هستند. به احتمال زیاد این نام ها را شنیده اید: پیانو دیجیتال، پیانو برگمولر

آیا برخی از برندهای پیانو بهتر از سایرین هستند؟ لازم نیست. آیا آنها متفاوت هستند؟ آره.

نام تجاری و صدا

این تفاوت ها برای افراد مختلف جذاب است و هیچ پاسخ درست یا غلطی برای اینکه کدام برند بهتر است وجود ندارد. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که برای شما مهم است.

برندهای جامد برای مبتدیان

در حال حاضر، برخی از برندها از سایرین معتبرتر هستند، به این معنا که مدت طولانی تری در این تجارت بوده اند و زمان بیشتری برای نوآوری داشته اند. این روزها، می توانید بسیاری از سازهای ارزان قیمت و تولید انبوه از برندهایی را پیدا کنید که تا به حال نام آنها را نشنیده اید.

قیمت این سازها ممکن است وسوسه انگیز باشد و اگر سختگیر نباشید، ممکن است همان چیزی باشد که نیاز دارید. اما به یاد داشته باشید که آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید. از سوی دیگر، در اینجا برخی از برندهای معتبر و قابل اعتماد وجود دارد که باید به عنوان یک مبتدی به آنها توجه کنید:

  • پیانوهای دیجیتال پیانوهای آکوستیک
  • یاماها یاماها یاماها موگ
  • رولاند کاوایی کاوایی کرگ
  • کاسیو هافمن، زیمرمن (نوشته بچستاین) یاماها
  • نورد اسکس، بوستون (توسط Steinway)

در حالی که شناخت برندها می تواند مفید باشد، بسیاری از این برندها (مانند یاماها) مشتریان گسترده ای را ارائه می دهند و بررسی کل کاتالوگ آنها می تواند طاقت فرسا باشد.

به همین دلیل است که ما تصمیم گرفته ایم تا تجربه و دانش خود را به اشتراک بگذاریم و نمونه های محکمی از مدل های پیانو را به شما ارائه دهیم که می توانید در نظر بگیرید!

 بهترین پیانو برای مبتدیان

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: آیا قیمت مهم است؟ مقایسه پیانوهای دیجیتال ارزان و گران قیمت

بسیاری از مبتدیانی که قبل از شروع کار، ابتدا با پیانو صحبت می کنند، با پیانو یا کیبورد دیجیتال شروع می کنند، بنابراین بیایید ابتدا به کیبوردها نگاه کنیم. بهترین پیانو در قیمت های مناسب پیانوهای دیجیتال می باشد.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید