۵ مزیت آموزش موسیقی برای کودکان

امروزه بسیاری از بچه ها به ورزش هایی مانند فوتبال و بسکتبال علاقه دارند. خیلی ها اهل بازی های ویدیویی هستند. اما من معتقدم که بیشترین چیزی که در همه جا وجود دارد، فعالیت برای کودکان ۴ تا ۱۲ ساله، درس موسیقی است. یادگیری نواختن گیتار، پیانو، درام، یادگیری آواز، آموزش صدا و یادگیری نحوه اجرا فواید متعددی دارد.

یکی از موزیسین ها کتابی نوشته است که با ۳۰ مدیر عامل Fortune 500 مصاحبه کرد که در کودکی آموزش های قبلی موسیقی را گذرانده بودند یا برخی از آنها با بزرگتر شدن به یک نوازنده حرفه ای تبدیل شدند و هر مدیر عامل اظهار داشت که موفقیت آنها در تجارت و زندگی نتیجه مستقیمی از مهارت ها و مزایایی که از یادگیری موسیقی دریافت کردند. بسیار چشمگیر!

در اینجا ۵ مزیت اصلی که فرزند شما از درس های موسیقی دریافت می کند آورده شده است.

۱. هوش فرزند شما را تقویت میکند

همه چیز در مورد نواختن ساز باعث بهبود مهارت های شناختی می شود. موسیقی ریاضی است و شما مدام به اعداد فکر می کنید. من به کودکان یاد می دهم که چگونه خلاقانه روی ساز خود فکر کنند و سپس می توانند انتخاب کنند که چه چیزی بنوازند. آنها یاد می گیرند که چگونه روی پای خود فکر کنند و به موقعیت ها واکنش نشان دهند، کاری که ما هر روز از زندگی خود انجام می دهیم. چیزهای زیادی در مورد موسیقی حفظ شده وجود دارد که حافظه بهتری را توسعه می دهد. و شواهدی وجود دارد که IQ را بهبود می بخشد.

۲. باعث بهبود و آموزش مهارت های اجتماعی می شود

نه تنها یادگیری احترام و تعامل بین معلم و دانش آموز. اما من معتقدم که همه دانش‌آموزان باید دروس موسیقی گروهی بگذرانند یا در موقعیت گروه قرار بگیرند، بنابراین باید به یکدیگر وابسته باشید و یاد بگیرید که ارتباط برقرار کنید. من به شدت این کار را با دانش آموزانم تشویق می کنم و این روند را به آنها آموزش می دهم.

ما باید موسیقی را به موقع و با ریتم با هم پخش کنیم، بنابراین باید به سایر بازیکنان گوش دهیم و به حضور آنها در زمان مناسب در آهنگ وابسته باشیم. یادگیری برقراری ارتباط و سوال پرسیدن به طور کلی در فرآیند یادگیری بسیار عالی است و ما یاد می گیریم که چگونه این کار را به طور طبیعی با آموزش موسیقی انجام دهیم.

۳. تمرکز، تمرکز و پشتکار را بهبود می بخشد

من معتقدم نقطه ضعف بازی های وسواسی که امروزه انجام می شود این است که “رضایت فوری” را ایجاد می کند. نواختن گیتار یا پیانو یا هر ساز دیگری باعث می‌شود که به طور انتقادی درباره کاری که انجام می‌دهید فکر کنید، تمرکز و تمرکز خود را روی کار انجام دهید. در این دنیای پرسرعت و چند رسانه ای، دامنه توجه اولین چیزی است که باید به آن توجه شود.

برای بهتر شدن باید تمرین کنید که نظم و انضباط را توسعه می دهد. وقتی تبدیل به یک عادت شد، موفقیت تضمین شده است. به همین دلیل است که همه مدیر عامل ها همین را می گویند که مهارت آنها در موسیقی باعث ایجاد مهارت آنها در تجارت می شود. اینکه باید تمرکز کنید و روی چیزی بچسبید تا زمانی که نتیجه را ببینید، مهارت زندگی بسیار مهمی است. درس های موسیقی هفته به هفته در هر درسی که دانش آموز می گذراند، این مهارت زندگی را پرورش می دهد و می سازد. ما فرزندانمان را برای موفقیت آینده در زندگی با آموزش موسیقی آماده می کنیم.

۴. خلاقیت و اعتماد به نفس را بهبود می بخشد

وقتی بچه‌ها یاد می‌گیرند که چگونه بداهه‌نویسی کنند، ایده‌های موسیقایی خود را درست کنند، واقعاً اعتماد به نفس آنها را افزایش می‌دهد. همچنین آنها را خلاق تر می کند زیرا آنها شروع به درک چگونگی ایجاد چیزی در لحظه می کنند، بلکه چگونه آن را تغییر می دهند. من معتقدم خلاقیت را می توان به درجه بالایی آموزش داد و توسعه داد. بچه ها یاد می گیرند که چگونه با موقعیت ها سازگار شوند. و امتحان کردن چیزی جدید بسیار سرگرم کننده است. بچه ها یاد می گیرند که اشتباه کردن اشکالی ندارد و می توانید از اشتباهات خود بازیابی کنید.

یا اجرا در یک رسیتال، نواختن در یک گروه یا فقط نواختن برای مادربزرگ باعث ایجاد اعتماد به نفس در فرزند شما می شود. به والدین می گویم که از فرزندانشان بخواهند برایشان بازی کنند. و به بچه ها می گویم که از والدین خود بخواهند که بازی آنها را بشنوند. این یک رویداد خانوادگی و ایجاد کننده اعتماد به نفس عالی می شود. بسیاری از دانش آموزان من در ایالت های دیگر برای اقوام خود اجراهای آنلاین انجام داده اند. خیلی باحاله

۵. آموزش موسیقی سرگرم کننده است!

نواختن گیتار، پیانو یا خواندن واقعاً خوب سرگرم کننده و هیجان انگیز است. دیگران از شما می خواهند که خوب عمل کنید. وقتی من یک رسیتال/اجرا برای بچه ها اجرا می کنم، حمایت تماشاگران، معلمان و سایر دانش آموزان از آنها شگفت انگیز است. چه اعتمادساز! من بچه های جوان را دیده ام که از خیلی خجالتی به یادگیری نحوه درخشش رسیده اند.

در طول زندگی‌ام، موسیقی به من کمک کرده است که از موقعیت‌های زیادی عبور کنم که ممکن است بسیار طاقت‌فرسا یا ترسناک به نظر برسند، اما برای سرگرمی و سرگرمی وقت می‌گذارم و می‌تواند بسیار درمانی باشد.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید