یادگیری نواختن و بازی به راحتی

یادگیری نواختن گیتار و پیانو و بازی به راحتی

مزایای یادگیری نواختن یک ساز موسیقی همزمان با کودکتان.

بازی فقط برای بچه ها ضروری نیست ، بلکه می تواند یک روش مهم برای استراحت در بزرگسالان نیز باشد.به جای بازی کردن بر روی تلفن خود و یا پهن کردن منطقه جلوی صفحه ، مدتی را بیرون بگذارید تا یک فعالیت جالب با خانواده خود به اشتراک بگذارید. گذراندن وقت برای یادگیری یک مهارت جدید مانند نواختن گیتار یا پیانو در کنار هم نه تنها احساس ویژه ای به فرزندان شما می کند بلکه به شما نیز کمک می کند تا احساس مثبت تری داشته باشید.

شما تعجب خواهید کرد که چقدر از ایجاد موسیقی در کنار هم صرف نظر خواهید کرد ، مهم نیست که سن شما چه باشد. نه تنها سرگرمی شما را حفظ می کند بلکه یادگیری نواختن گیتار و پیانو یک ساز موسیقی باعث ایجاد مهارت های اجتماعی ، عاطفی ، شناختی و جسمی در کودکان می شود و عملکرد مغز ، سلامت و رفاه شما را نیز تقویت می کند.

مراحل نواختن گیتار و پیانو

آموزش

دانش آموزان مدرسه خوشحال خواهند شد بدانند که موسیقی انواع زمینه های مختلف را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا مهارت های موسیقی و مهارت های ریاضی ، خواندن و نوشتن ، علوم و حتی تاریخ را توسعه دهند. به عنوان مثال ، نوشتن متن ترانه به مهارت های انگلیسی کمک می کند ، یا والدین می توانند در مورد چگونگی عملکرد سازها صحبت کنند که شامل فیزیک صدا یا صحبت درباره منشاء ساکسیفون یا نقشی است که درام ها در تاریخ ارتش بازی می کنند ، صحبت می کنند.

تمرین و سرعت

شما باید یک تلاش آگاهانه را برای ادغام زمان در روز خود برای یادگیری بازی انجام دهید. کمی و اغلب به مراتب بهتر از یک تکه بزرگ از زمان است که کودک شما یا شما به راحتی می توانستید حوصله خود را بگیرید. شما فرزند خود را به بهترین شکل می شناسید ، بنابراین شاید ۲۰ دقیقه بعد از صبحانه یا قبل از شام هر روز برنامه ریزی کنید. زمان سپری شده در کنار هم برای شما سود خواهد برد.

بیش از برنامه نویسی کنید

به فرزندتان اجازه دهید تا صدرنشینی کند و سرعتی که در آن یاد می گیرد را تعیین کند. بهترین راه برای آموزش این است که به کودکان نشان دهید که این ساز چگونه کار می کند ، سپس قدم برداشته و فرصتی برای امتحان دادن به آنها می دهید. می توانید سؤال کنید و در ادامه دنبال کنید. بسیار مهم است که ساز مناسب سن باشد و کودک شما بخواهد آن را نواخته باشد! اطمینان حاصل کنید که آنها می توانند آن را به راحتی و به درستی نگه دارند.

یادگیری نواختن و بازی به راحتی

تکرار در آغوش گرفتن

ممکن است برای شما کسل کننده باشد اما برای فرزند شما نیست ، آنها از طریق تکرار یاد می گیرند. فرزند شما وقتی آماده شد ، به مرحله بعدی حرکت می کند. تمرین نیازی به کسل کننده نیست. بسیاری از پیانوهای دیجیتال ، کیبوردها و طبل های دیجیتال یاماها دارای برنامه های آموزشی هستند که دانش آموز را ترغیب می کند تا هنگام یادگیری به سطوح مختلف پیشرفت کند ، کمی شبیه به بازی.

منابع آنلاین

تعداد زیادی مطالب آموزشی مجازی مجازی و معلمان موسیقی به صورت آنلاین وجود دارد اگرچه نیازی به هدفی غیر از تفریح ​​و لذت بردن از خود نیست.  با خانواده و دوستان در تماس مجازی باشید و آنها را با عملکردی خود به خود تعجب کنید. آنها خوشحال خواهند شد که پیشرفت شما را با شما به اشتراک بگذارند.

پیوند زدن

از این زمان بیشترین استفاده را بکنید. توجه و پشتیبانی بی طرفانه شما را به هم نزدیک می کند و پیوند والدین-فرزند را که یک عمر ماندگار خواهد کرد ، تقویت می کند.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید