خرید گیتار برای مبتدیان

اولین کار ها قبل از شروع سفر به یادگیری گیتار ، به ساز نیاز خواهید داشت! در حالی که بیشتر تصمیم شما بر اساس ترجیح شخصی خواهد بود ، در خرید گیتار به عنوان یک گیتاریست مبتدی ، فاکتورهای اساسی وجود دارد:
۱.قیمت
۲.سبک
۳.سن نوازنده
۴.وضعیت گیتار
۵.جایی که می خرید
۶.از کجا بخریم
به عنوان یک مبتدی ، بهتر است خرید از ، بازار دست فروشان خودداری کنید مگر اینکه با کسی که تجربه خرید گیتار را دارد خرید کنید. با خرید یک گیتار هرگز ، شما نمی دانید که از نظر آسیب و یا کیفیت گیتار به دنبال چه چیزی باشید. با این گفته ، بهترین فروشگاه محلی موسیقی بهترین گزینه برای شماست. شما همچنین می توانید با یک شرکت معتبر آنلاین خرید کنید ، اگرچه حتما سیاست بازگشت کسب و کار را مرور کنید.

گیتار برای مبتدیان


قیمت گیتار
در حالی که برخی اظهار داشتند گیتار عالی می تواند برای شما بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار هزینه داشته باشد ، گیتارهای با کیفیت زیادی در محدوده ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار در دسترس هستند. علاوه بر این ، گزینه های “بسته بندی” بسیاری وجود دارد که نه تنها گیتار ، بلکه لوازم جانبی ضروری ، مانند یک تیونر و کیف گیگ را شامل می شود.


گیتار کلاسیک با گیتار الکتریک

اگرچه این تصمیم می تواند بر اساس اولویت باشد ، اما ما فکر می کنیم بهترین گیتار برای مبتدی گیتار آکوستیک است. گیتارهای کلاسیک گردن وسیع تری دارند ، که می تواند برای دانش آموزان جوانتر یا افراد جسمی کوچکتر هنگام یادگیری وترهای گیتار سخت باشد. در همین حال ، گیتار برقی به گونه ای طراحی شده است که با یک آمپلی فایر پخش می شود ، که با هزینه اضافی می آید. گیتارهای آکوستیک ساده هستند و به تجهیزات اضافی کمی نیاز ندارند و آنها را برای گیتاریست های مبتدی ایده آل می کند.


وضعیت گیتار
موارد زیادی وجود دارد که هنگام خرید گیتار باید به دنبال آن باشید. در صورت خرید گیتار جدید ، این مسائل به هیچ وجه جای نگرانی نخواهد بود ، اما ارزش بررسی آنها را دارند. در هنگام بررسی وضعیت گیتار ، مراحل زیر وجود دارد:

۱.) دست خود را به آرامی و به طول گردن گیتار، بکشید. باید صاف و بدون لبه های تیز و شکاف باشد.

۲.) گیتار را بردارید و پاشنه آن را چک کنید . هیچ شکاف و شکافی بین پاشنه گیتار و گردن وجود ندارد.

۳.) در قسمت جلوی گیتار ، یک انتخاب نازک بین پل و بدنه گیتار را اجرا کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ شکافی وجود ندارد.

۴.) ارتفاع رشته گیتار را با فشار دادن پایین بر سر اول ، دوم و سوم شراب بررسی کنید. شما باید با کمترین تلاش بتوانید این کار را انجام دهید. بیا دوازدهم اخم کنید و فشار دهید. فاصله از بالای فرت تا کف رشته نباید بیش از سه برابر باشد. اگر پنج بار باشد ، گیتار ممکن است یک گردن پیچ خورده یا یک پل خیلی بلند داشته باشد.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید